Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 GHEORGHE RĂDUCAN: De ce, tată!? Monday, 18 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 4
2 ȘTEFAN DORU DĂNCUȘ: „DINCOACE DE GEAM” (FRAGMENT) Tuesday, 12 June 2018 Ştefan Doru Dăncuş 17
3 Mihaela GHEORGHIU: Întrebări fragmentate Thursday, 10 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 55
4 DOMINIC DIAMANT: MELANGERIA DE LUX Thursday, 10 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 44
5 ABERMAN Berthold-Tellu: TU EŞTI TOREADOR? NU! EU SUNT ISIDOR! Friday, 04 May 2018 Ştefan Doru Dăncuş 54
6 ȘTEFAN DORU DĂNCUȘ: „DINCOACE DE GEAM” (FRAGMENT) Sunday, 29 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 57
7 Heidi SIMON: AURA Wednesday, 25 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 79
8 MARIA V. CROITORU: X. SFÂRȘITUL AVENTURII Monday, 16 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 85
9 GHEORGHE RĂDUCAN: Din ciclul Yaya călare pe dădă - pamflete-n zeamă de cucută și zaț de mătrăgună Saturday, 14 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 77
10 DORINA MAGARIN: Copacul Vieţii (PARTEA A II-A) Tuesday, 10 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 122
11 Gheorghe Andrei NEAGU: TRISTEȚEA LUI DUMNEZEU Thursday, 05 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 121
12 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (118) - OFERTĂ DE SERVICIU Thursday, 05 April 2018 Ştefan Doru Dăncuş 100
13 ȘTEFAN DORU DĂNCUȘ: CROANCELE (CARTEA ÎNTREAGĂ) Saturday, 24 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 302
14 GHEORGHE RĂDUCAN: Yaha călare pe dădă Saturday, 24 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 137
15 DORINA MAGARIN: Copacul Vieţii Thursday, 22 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 226
16 NICOLAE NICOARĂ HORIA: Eu cred în minunea acestui cuvânt... Wednesday, 21 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 161
17 Mirela-Ioana BORCHIN-DORCESCU: CELESTA – O POVESTE DE DRAGOSTE (1) Sunday, 04 March 2018 Ştefan Doru Dăncuş 179
18 GHEORGHE RĂDUCAN: Yaya călare pe Dădă Monday, 26 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 634
19 Ștefan Doru Dăncuș: CROANCELE (FRAGMENT) Friday, 16 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 216
20 Costel BABOŞ: GENUNCHIERE (SCHIŢĂ UMORISTICĂ) Thursday, 15 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 211
21 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (117) - UN AMERICAN LA ROMA Saturday, 10 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 191
22 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE (11): „HELP CEL TÂNĂR ŞI ZODIILE” (PAMFLET) Friday, 02 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 235
23 Daniel IONIŢĂ: AŞA O SĂ PĂŢEŞTI ŞI TU... CA ONOFREI! Tuesday, 16 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 273
24 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (116) - FĂT FRUMOS ŞI FECIOARA CU PĂRUL DE AUR Thursday, 04 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 246
25 Berthold-Tellu ABERMAN: D-ALE VIEŢII Thursday, 04 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 243
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 55

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 347 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 235 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou