Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Tuesday, 18 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 18
2 Dominic Diamant: A M B I T U S (PÂNĂ-N PÂNZELE ALBE) - fragment Monday, 10 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 46
3 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (113) – DEVALORIZAREA CUVINTELOR Sunday, 09 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 27
4 Cătălin Proteasa: AUTOSTOPISTUL Thursday, 06 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 72
5 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (110) – POVESTE NETERMINATĂ Wednesday, 05 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 42
6 Gheorghe Andrei NEAGU: ADĂPOSTUL Sunday, 02 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 36
7 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (112) – NECAZURI LA SERVICI Friday, 30 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 36
8 Gheorghe Andrei NEAGU: TURIŞTII Thursday, 29 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 40
9 Beni BUDIC: SUCEAVA MEA (2) - AM PĂRĂSIT-O ÎNTR-O SÂMBĂTĂ SEARĂ Monday, 26 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 48
10 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Saturday, 24 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 33
11 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 22 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 35
12 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE (8): „PREMIUL NOBEL PENTRU LITERATURĂ” (PAMFLET) Wednesday, 21 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 36
13 Constantin Ciubotaru: Singur printre alte sute de ”SINGURI” Tuesday, 20 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 44
14 George ANCA: MANTRA EMINESCU (2) Sunday, 18 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 56
15 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (111) – REPLICI LA REPLICI Thursday, 15 June 2017 Ştefan Doru Dăncuş 46
16 Ion Nelu Părăianu: Permisia Monday, 29 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 74
17 Dominic Diamant: ADEMENIRILE Nopții - 2 (alte şi alte însemnări) Saturday, 27 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 95
18 Puiu Răducan: Bestia neagră Tuesday, 23 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 88
19 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (109) – CUM DEVII MILIONAR Thursday, 18 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 77
20 Eugen Evu: POST EPISTOLARIUM et LACRIMARIUM La DENSUSv. Napo LEON SAVESCU Monday, 15 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 64
21 Eugen Evu: Proză foarte scurtă Tuesday, 09 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 86
22 George ANCA: PĂGUBOŞI O DATĂ (2) Tuesday, 09 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 81
23 George ANCA: PĂGUBOŞI O DATĂ (3) Monday, 08 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 91
24 Dorina Măgărin: Liniştea din largul mării sau Dincolo de Maranatha Friday, 05 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 143
25 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (108) – PAUZA DE CEAI Friday, 05 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 79
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 53

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 195 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 287 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou