Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Puiu Răducan: Bestia neagră Tuesday, 23 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 21
2 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (109) – CUM DEVII MILIONAR Thursday, 18 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 21
3 Eugen Evu: POST EPISTOLARIUM et LACRIMARIUM La DENSUSv. Napo LEON SAVESCU Monday, 15 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 20
4 Eugen Evu: Proză foarte scurtă Tuesday, 09 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 31
5 George ANCA: PĂGUBOŞI O DATĂ (2) Tuesday, 09 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 29
6 George ANCA: PĂGUBOŞI O DATĂ (3) Monday, 08 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 28
7 Dorina Măgărin: Liniştea din largul mării sau Dincolo de Maranatha Friday, 05 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 84
8 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (108) – PAUZA DE CEAI Friday, 05 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 28
9 Mihaela Gheorghiu: Prea multe măşti Thursday, 04 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 49
10 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 01 May 2017 Ştefan Doru Dăncuş 26
11 Marian Pătrașcu: PE CINE NU LAȘI SĂ MOARĂ…* Saturday, 29 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 39
12 Marian Pătrașcu: MINUNEA* Saturday, 29 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 37
13 Ion GOCIU: LA UMBRA UNUI FAG ROTAT Wednesday, 26 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 40
14 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (106) – TELEFON LA PSIHIATRIE Monday, 24 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 40
15 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 17 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 55
16 Ion GOCIU: UN PAŞTE DIN COPILĂRIE Sunday, 16 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 46
17 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 59
18 Ion GOCIU: SÂMBĂTA PAŞTELUI ÎN TRANSNISTRIA Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 54
19 Ion GOCIU: SÂMBĂTA PAŞTELUI ÎN TRANSNISTRIA Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 57
20 Gheorghe Răducan: Nesuferita Tuesday, 11 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 60
21 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (106) – MODA FEMININĂ Wednesday, 05 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 57
22 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII –2 Monday, 03 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 63
23 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Sunday, 02 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 76
24 Gheorghe Răducan: Cadâna Saturday, 01 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 71
25 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Tuesday, 28 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 76
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 52

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 170 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 196 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou