Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (100) - REŢETE DE UMOR Saturday, 18 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 15
2 Zoltan TERNER: VIAŢA ÎN FRAGMENTE Friday, 17 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 19
3 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (99) – BANCNOTA DE UN MILION Sunday, 05 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 32
4 Ania Dana Cazan: BANAL Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 40
5 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (20) - SĂNĂTATE ŞI NOROC Monday, 30 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 39
6 Olimpia Mititelu: Creatură de noapte (fragment de roman II) Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 38
7 Olimpia Mititelu: Creatură de noapte (fragment de roman) Sunday, 29 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 38
8 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (98) – DĂ-MI REPEDE RESTUL Friday, 27 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 69
9 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII – 2 Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 44
10 Gheorghe Răducan: Cartierul ascuns Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 41
11 Sergiu GĂBUREAC: CIRCUL DIN DEAL Thursday, 26 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 40
12 Gheorghe Andrei NEAGU: NEDUMERIREA Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 46
13 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (97) –CLUBURI EXCLUSIVE Friday, 13 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 41
14 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (96) – STRICT CONFIDENŢIAL Tuesday, 10 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 36
15 Ştefania OPROESCU: TABLOURI: FEMEIA CU BATIC Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 107
16 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (95) – ŞEDINŢA LOCATARILOR Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 44
17 George GOLDAMMER: BANCA AMINTIRILOR (15) PĂRINŢII Tuesday, 03 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 47
18 Ion DOBREANU: CÂND A RIDICAT ROMAN VODĂ CETATE DE SCAUN, ACOLO UNDE MOLDOVA SE VARSĂ ÎN SIRET Monday, 02 January 2017 Ştefan Doru Dăncuş 46
19 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 29 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 69
20 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (94) – BUCUROŞI DE OASPEŢI Thursday, 22 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 58
21 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Wednesday, 21 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 61
22 Al Francisc: Povestire Monday, 19 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 52
23 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Saturday, 17 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 77
24 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII–2 (fragment) Friday, 16 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 95
25 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (93) – CERC VICIOS Thursday, 15 December 2016 Ştefan Doru Dăncuş 111
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 50

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 138 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 299 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou