Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (106) – TELEFON LA PSIHIATRIE Monday, 24 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 8
2 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 17 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 29
3 Ion GOCIU: UN PAŞTE DIN COPILĂRIE Sunday, 16 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 21
4 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 33
5 Ion GOCIU: SÂMBĂTA PAŞTELUI ÎN TRANSNISTRIA Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 27
6 Ion GOCIU: SÂMBĂTA PAŞTELUI ÎN TRANSNISTRIA Wednesday, 12 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 25
7 Gheorghe Răducan: Nesuferita Tuesday, 11 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 32
8 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (106) – MODA FEMININĂ Wednesday, 05 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 34
9 Dominic Diamant: ADEMENIRILE NOPŢII –2 Monday, 03 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 33
10 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Sunday, 02 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 45
11 Gheorghe Răducan: Cadâna Saturday, 01 April 2017 Ştefan Doru Dăncuş 44
12 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Tuesday, 28 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 44
13 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 27 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 43
14 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Friday, 24 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 53
15 Ștefan Doru Dăncuș: Umblând pe-aici (fragment din cartea cu același titlu) Thursday, 23 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 56
16 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (105) – CUNOŞTINŢE RECENTE Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 56
17 Berthold-Tellu ABERMAN: IMPREVIZIBIL (2) Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 61
18 Elena BUICĂ: GÂNDURI ÎNCHINATE FEMEII – SOŢIE ŞI MAMĂ Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 59
19 Mihai Cotea: Vremea tornadei (fragment de roman) Saturday, 11 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 62
20 Berthold-Tellu ABERMAN: IMPREVIZIBIL (1) Saturday, 11 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 60
21 Constantin T. CIUBOTARU: UN MĂRŢIŞOR PENTRU TAŢII NOŞTRI - IN MEMORIAM Thursday, 09 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 58
22 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (104) - ...NOROC SĂ AI Wednesday, 08 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 41
23 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - UN CURCUBEU AL DEMOCRAŢIEI Sunday, 05 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 56
24 Constantin T. CIUBOTARU: UN MĂRŢIŞOR PENTRU MAMELE NOASTRE IN MEMORIAM Saturday, 04 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 61
25 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (102) - TOATĂ LUMEA CÂŞTIGĂ Friday, 03 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 80
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 51

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 254 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 279 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou