Home Proză
PROZA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Daniel IONIŢĂ: AŞA O SĂ PĂŢEŞTI ŞI TU... CA ONOFREI! Tuesday, 16 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 7
2 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (116) - FĂT FRUMOS ŞI FECIOARA CU PĂRUL DE AUR Thursday, 04 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 25
3 Berthold-Tellu ABERMAN: D-ALE VIEŢII Thursday, 04 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 22
4 Dominic Diamant: A M B I T U S (fragment) Friday, 15 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 37
5 Dominic Diamant: A M B I T U S (fragment) Sunday, 03 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 77
6 Gheorghe Andrei NEAGU: THE DEATH FROM THE PUMPKIN (MOARTEA DIN BOSTAN) Tuesday, 28 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 61
7 Ştefania OPROESCU: CUTREMUR ÎN AER Monday, 27 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 67
8 Ştefania OPROESCU: VENUS DIN PORUMB Friday, 17 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 166
9 GRIGORIE M. CROITORU: VÂNĂTOAREA LUI DRAGOȘ - fragment Wednesday, 15 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 73
10 3 Wednesday, 15 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 73
11 2 Tuesday, 14 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 90
12 1 Tuesday, 14 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 77
13 Ștefan Doru Dăncuș: Dincoace de geam (fragment din cartea cu același titlu) Monday, 13 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 61
14 Dorel SCHOR: SCHIŢE UMORISTICE (115) - BANII NU ADUC FERICIREA Thursday, 09 November 2017 Ştefan Doru Dăncuş 72
15 Dominic Diamant: A M B I T U S (PÂNĂ-N PÂNZELE ALBE) - fragment Monday, 25 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 178
16 Gheorghe Răducan: ... haine grele... Tuesday, 29 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 207
17 Gheorghe Răducan: În Sfârșit Monday, 14 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 210
18 Claudia Elena Peter: Prima dragoste, part one Saturday, 12 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 354
19 MARIAN PĂTRAȘCU: UN EXPERIMENT SOCIAL Saturday, 12 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 278
20 Antonia RAŞCU: ELEFĂNŢICA TANIA ŞI ÎNGHEŢATA (POVESTE) Monday, 07 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 233
21 Ştefania RAŞCU: DUREREA LUI LEO (POVESTE) Monday, 07 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 244
22 Adrian BOTEZ: PROBLEMA DEGETELOR Sunday, 06 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 229
23 Al Florin ŢENE: VÂRCOLACII & VISUL ALB (POVESTIRI) Sunday, 06 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 253
24 Florica BUD: MIGDALE DULCI-AMARE (9): „ANDROMACA MULGE VACA” (PAMFLET) Sunday, 06 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 227
25 Adrian BOTEZ: FEREASTRA Friday, 28 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 286
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 54

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 368 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 384 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou