Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Gelu Dragoş: Revista de cultură şi civilizaţie „Porţile Nordului” la numărul 5/2017 Sunday, 13 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 26
2 Gheorghe PĂUN: ZIUA REVISTEI „CURTEA DE ARGEŞ” Friday, 11 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 30
3 Gheorghe PĂUN: ZIUA REVISTEI „CURTEA DE ARGEŞ” Friday, 11 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 22
4 Doru Dinu GLĂVAN: CONVOCAREA ADUNĂRII GENERALE EXTRAORDINARE A UZPR Friday, 11 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 25
5 Miron MANEGA: CUI ÎI E FRICĂ DE UZPR ? Thursday, 10 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 27
6 Emilia ŢUŢUIANU: UN ACT DE CULTURĂ ESTE CA O RUGĂCIUNE Wednesday, 09 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 28
7 Dominic Diamant: STUPEFACŢIE CÂT CUPRINDE Tuesday, 08 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 36
8 ICRNY: Celebrating the National Day of Romania Tuesday, 08 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 24
9 Carmen MANEA: BOTOND SZÖCS – UN TÂNĂR PIANIST VIRTUOS A PRIMIT PREMIUL DE EXCELENŢĂ... Monday, 07 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 36
10 Marius Prundaru: ŞCOALA CURAJULUI 2017 Monday, 07 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 36
11 Puiu Răducan: În Principiu Tuesday, 01 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 33
12 Concurs de creație Literară Tuesday, 01 August 2017 Ştefan Doru Dăncuş 26
13 GEORGE FILIP: MARTOR LA POEZIE DE CLASĂ Sunday, 30 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 28
14 GDL: Programul Festivalului de muzică și artă medievală & folk-2017 Friday, 28 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 31
15 ICRNY: Participarea Ansamblului folcloric „Someșul-Napoca” la două festivaluri internaționale Thursday, 27 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 24
16 Ctitor Dianu Sfrijan: Inaugurarea Centrului Cultural Spiritual Văratic Wednesday, 26 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 29
17 PREMIU EUROPEAN DE POEZIE Wednesday, 26 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 32
18 ICRNY: FILMUL DOCUMENTAR „WILD CARPATHIA – SEASONS OF CHANGE” PREZENTAT ÎN PREMIERĂ LA NEW YORK Monday, 24 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 34
19 Stelian Gomboş: Invitatie in pelerinaj la Manastirea Frasinei Monday, 24 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 30
20 Gelu Dragoş: Revista „Pro Unione” la un nou număr Saturday, 22 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 37
21 Nicolae Scheianu: UN MILION DE SACI CU GRÂNE DESCĂRCAŢI ÎN CURTE LA „MOARA LUI GELU” Thursday, 20 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 39
22 MNLR: Evenimente Muzeului Național al Literaturii Române în săptămâna 17 – 23 iulie 2017 Monday, 17 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 45
23 GDL: 10 poeţi maramureşeni cuprinşi în Antologia „Aşii cuvântului”(50 + 5 poeţi) Monday, 17 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 52
24 Nicolae Posta: MUNŢOMANII LA TREABĂ Friday, 14 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 35
25 Mariana Gurza: George ROCA cu ŢARA în colţul inimii Friday, 14 July 2017 Ştefan Doru Dăncuş 42
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 160

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 272 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 234 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou