Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Gelu Dragoş: Cronica şedinţei Cenaclului Scriitorilor din 14 octombrie 2017 Sunday, 15 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 14
2 Vasile Chira: Invitaţie Sunday, 15 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 16
3 George Călin: Concurs poezie și proză scurtă - VIS DE TOAMNĂ Saturday, 14 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 22
4 CNDB: CNDB activează istoria dansului românesc Friday, 13 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 19
5 Marian Ilie: Manifestare Wednesday, 11 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 25
6 ICRNY: Actrița Mihaela Drăgan... Wednesday, 11 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 23
7 Alexandru Nemoianu: Răspuns la câteva comentarii Wednesday, 11 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 26
8 LANSARE DE CARTE - GEORGE FILIP Wednesday, 11 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 23
9 Florin Grigoriu: INVITATIE LA CENACLU Wednesday, 11 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 24
10 Primim de la Nicolae Posta: CUPA FLOARE DE COLŢ Monday, 09 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 29
11 Primim de la Mariana Gurza Saturday, 07 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 39
12 Vasile Chira: Invitaţie Tuesday, 03 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 53
13 Nicolae Posta: TINERI VOLUNTARI ÎN MUNŢII BUCEGI Tuesday, 03 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 48
14 CNDB: Moving Fields... Monday, 02 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 44
15 Gelu Dragoş: Toamna Someşeană 2017 promovează cultura şi literatura zonei Sunday, 01 October 2017 Ştefan Doru Dăncuş 36
16 Colecţia SCRISUL DE AZI a Editurii SINGUR pentru a doua jumătate a anului 2017 Thursday, 28 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 40
17 ICRNY: "Nimic de ascuns: o seară despre curajul de a (se) vindeca" Wednesday, 27 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 46
18 INVITAŢIE: Dublă lansare de carte ELENA BUICĂ (Canada) la Centrul Calderon, Bucureşti, 22.09.2017 Wednesday, 20 September 2017 Emilia Danescu 75
19 Diana Ciugureanu-Zlatan: Concursul poeților USELR Monday, 18 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 155
20 Concurs de poezie Sunday, 17 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 190
21 Mircea Dorin ISTRATE: PĂCĂTOASE TIMPURI Sunday, 17 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 52
22 NICOLAE POSTA: EXPEDIȚIA "TOP 28 – MONT BLANC" S-A ÎNCHEIAT CU BINE Thursday, 14 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 50
23 CNDB: ”DanceCloud” și ”Sezon de dans contemporan”... Monday, 11 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 58
24 CNDB: Petec prezintă After.Life în colaborare cu CNDB Thursday, 07 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 63
25 Mariana Popa: UNDĂ DE MISTER VENITĂ DIN CULORI Thursday, 07 September 2017 Ştefan Doru Dăncuş 63
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 161

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 413 guests and 1 member online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 429 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou