Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Fundatia Paul Polidor: Din membrii ,,ACADEMY of International Interferences PAUL POLIDOR Sunday, 26 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 8
2 ICRNY: Claudiu Turcuș, invitat la Institutul Harriman din New York Friday, 24 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 13
3 Rexlibris Media Group: ZIUA INTERNAŢIONALĂ A POEZIEI 2017 LA BRAŞOV Thursday, 23 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 13
4 Lucia Bibarţ: CERCUL VICIOS AL ISTORIEI ROMÂNEȘTI Thursday, 23 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 16
5 ICRNY: BRÂNCUŞI STRĂLUCEŞTE DIN NOU LA NEW YORK Tuesday, 21 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 23
6 Nicholas DIMA: COMITETUL ROMÂNO-AMERICAN PENTRU BASARABIA Tuesday, 21 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 21
7 Comunicat de presă Monday, 20 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 20
8 GDL: Daniela Tordoi îşi lansează „Planta Busolă” şi în Sighetu Marmaţiei natal Monday, 20 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 16
9 Cristian Laurenţiu: La Liga Scriitorilor au citit Gelu Dragoş şi tânărul Bogdan Andrei Chindriş Sunday, 19 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 24
10 ICR New York: COMEDIA REMIX. Invitați speciali: GEORGE MIHĂIȚĂ & CRISTINA MODREANU Saturday, 18 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 20
11 Lucia Bibarţ: TRAIAN ȘTEF, la lansarea sa de carte, ”Poemul de dragoste” Friday, 17 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 24
12 ICRNY: LANSAREA ŞI PREZENTAREA VOLUMULUI „TESTAMENT – ANTHOLOGY OF ROMANIAN VERSE” EDIŢIA AMERICANĂ Thursday, 16 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 17
13 Lucia Bibarţ: Traian ȘTEF crede în ”Poemul de dragoste”! Wednesday, 15 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 25
14 Lucia Bibarţ: Personalități arădene: Francisc Visky Wednesday, 15 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 20
15 Cristina OPREA: PRIMUL SALON INTERNAŢIONAL MAIL-ART TURDA Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 27
16 Claudiu Komartin: Judith Meszaros în „Poesis internațional” 18 Tuesday, 14 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 35
17 Lucia Bibarţ: „Prețul singurătății” lui Bogdan Butariu Monday, 13 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 29
18 Voichiţa VEREŞ: EDITURA NAPOCA NOVA PREGĂTEȘTE A 14-A ANTOLOGIE LITERAR-ARTISTICĂ Friday, 10 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 33
19 Cristina OPREA: PRIMĂVARA A SOSIT LA TURDA PE NOTE MUZICALE ŞI RITMURI CROMATICE Thursday, 09 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 25
20 Florin Ifrim: LANSARE DE CARTE Thursday, 09 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 30
21 ICRNY: Lansarea și prezentarea volumului Testament – Anthology of Romanian Verse, ediția americană Tuesday, 07 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 22
22 Comunicat – martie 2017 - înscrierile continuă – Sunday, 05 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 45
23 ICRNY: DAN VOINEA, PLASTICIAN DIN ROMÂNIA, EXPUNE LA TÂRGUL VOLTADIN NEW YORK Thursday, 02 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 34
24 Lucia Bibarţ: ”Invăț să te respir...” Thursday, 02 March 2017 Ştefan Doru Dăncuş 36
25 Gheorghe Răducan: Drama neagră Sunday, 26 February 2017 Ştefan Doru Dăncuş 41
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 155

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 92 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 463 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou