Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 CONCURS DE POEZIE Monday, 19 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 19
2 George ROCA: SCRIITOAREA ALEXANDRA MIHALACHE CREEAZĂ UN BLOG PENTRU CITIORII DE BINE Saturday, 10 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 31
3 Ion Pachia-Tatomirescu: Titu Maiorescu şi grobianu-i plagiator... Thursday, 08 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 41
4 Stelian Gomboș: Urmatoarele opt conferinte organizate la Parohia "Serban Voda" din Bucuresti Wednesday, 07 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 29
5 ICRNY: Comunicat de presă ICR New York Tuesday, 06 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 33
6 GDL: Regulamentul Festivalului... Tuesday, 06 February 2018 Ştefan Doru Dăncuş 26
7 Vavila Popovici: AMBÂȚ, ARȚAG ȘI PÂRȚAG. MODESTIE – CANCI! Wednesday, 31 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 50
8 Vavila Popovici: DOARE, DOARE, CÂND SPERANȚA MOARE! Monday, 22 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 67
9 A.D.E.-P.C.: Concurs Sunday, 21 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 53
10 Diana CENTENAR CIUGUREANU: Uniunea Scriitorilor Europeni de Limba Română are sediu nou Saturday, 20 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 53
11 George ROCA: LUCKY MARINESCU, ACEASTĂ MINUNATĂ DOAMNĂ A MUZICII UŞOARE ROMÂNEŞTI A PLECAT LA CERURI Friday, 12 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 83
12 CNDB: În 2018, Centrul Național al Dansului București anunță: „Tu faci contextul" Thursday, 11 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 72
13 Rexlibris Media Group: ACTRIŢA ROMÂNO-CANADIANĂ CLAUDIA MOTEA ÎNTR-UN ROL DE ZILE MARI... Tuesday, 09 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 75
14 Nicolae Posta: DESCHIZĂTORII DE POTECI ÎN BUCEGI Tuesday, 09 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 72
15 Colecţia SCRISUL DE AZI a Editurii SINGUR pentru anul 2018 Sunday, 07 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 61
16 PRIMIM DE LA Melania Rusu Caragioiu: Lansarea albumului ,,HARPA REGALĂ” al harpistei Stana Bunea Friday, 05 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 417
17 ICRNY: Comunicat de presă ICR New York Thursday, 04 January 2018 Ştefan Doru Dăncuş 58
18 Doar 35 pentru Colecţia SCRISUL DE AZI în 2018! Sunday, 31 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 90
19 Programari la LECTIA DE POEZIE - "la o cafea cu Apollon" - 2018 Sunday, 31 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 634
20 Lucia Bibarț: ,,Le theatre du monde...” Thursday, 21 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 68
21 Marian Pătrașcu: IPOCRIZIA ROMÂNEASCĂ ȘI CURIOZITATEA MALADIVĂ (TOT ROMÂNEASCĂ) Tuesday, 19 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 93
22 ICRNY: Tradițiile românești de Crăciun, la ICR New York Tuesday, 19 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 91
23 GEORGE CĂLIN: Invitatie la festivalul de colinde Friday, 15 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 79
24 Nicolae Posta: Ziua internațională a muntelui aniversată…la munte Monday, 11 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 94
25 Vavila Popovici: Stephen Hough – Recital de pian Monday, 11 December 2017 Ştefan Doru Dăncuş 84
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 164

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 197 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 299 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou