Home Articol Presă
ARTICOL PRESA
   Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Valeriu DULGHERU: NOUA GUVERNARE ÎN DURERILE FACERII! Monday, 25 March 2019 Ştefan Doru Dăncuş 6
2 Stelian Gomboș: Revista "Conştiinţa" Sunday, 17 March 2019 Ştefan Doru Dăncuş 22
3 Stelian Gomboș: Apel prodromit Saturday, 16 March 2019 Ştefan Doru Dăncuş 32
4 Adrian ARDELEAN: LA ÎNCEPUT DE IUNIE 2019 LOCALITATEA FLOREȘTI... Thursday, 14 March 2019 Ştefan Doru Dăncuş 57
5 VAVILA POPOVICI: DORU POPOVICI – „Ultimul zimbru” Thursday, 14 March 2019 Ştefan Doru Dăncuş 29
6 Festivalul „Umor Fără Frontiere în Țara de Sus” ediția a VIII-a 2019 Monday, 04 March 2019 Ştefan Doru Dăncuş 30
7 VAVILA POPOVICI: SUCCESUL UNEI ROMÂNCE Thursday, 28 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 85
8 Stelian Gomboș: Invitatie in pelerinaj la Manastirea Frasinei Monday, 25 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 29
9 ELENA TRIFAN: SERATA LITERARĂ ”ATITUDINI”, FEBRUARIE 2019 Friday, 22 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 38
10 Rexlibris Media Group: ACTORII MAIA MORGENSTERN ȘI ADRIAN MUNTEANU... Thursday, 21 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 53
11 Nicolae BĂCIUȚ: FESTIVALUL DE CREAȚIE... Tuesday, 19 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 91
12 Arena Literară și A.D.E.-P.C.: CONCURS LITERAR Tuesday, 19 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 31
13 GHEORGHE FUNAR: IMNUL NAȚIONAL AL ROMÂNIEI... Friday, 15 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 45
14 SIMPOZION Saturday, 09 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 49
15 ELENA TRIFAN: DUBLĂ LANSARE DE CARTE... Wednesday, 06 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 51
16 Adrian MUNTEANU: CULTURA ROMÂNĂ SĂRBĂTORITĂ LA EDINBURGH Sunday, 03 February 2019 Ştefan Doru Dăncuş 63
17 Magdalena ALBU: DATA DECESULUI HARICLEEI DARCLEE Thursday, 31 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 56
18 CNDB: CNDB redeschide porțile Școlii performative pentru copii Wednesday, 30 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 70
19 Stelian Gomboș: Cine arunca primul cu piatra?... Friday, 25 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 70
20 Monica ANDRONESCU: ULTIMA... Tuesday, 22 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 64
21 Viorel Baetu: OMUL POTRIVIT LA LOCUL POTRIVIT Tuesday, 22 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 75
22 ÎN VIZOR, 2019-2020 FILOVERBA, volumul VI Sunday, 20 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 77
23 Stelian Gomboș: Oferta de parteneriat, voluntariat, sprijin si colaborare!... Wednesday, 16 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 75
24 Stelian Gomboș: Dan Puric - Harismaticul marturisitor Saturday, 12 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 74
25 Stelian Gomboș: La ceas aniversar Friday, 11 January 2019 Ştefan Doru Dăncuş 66
 
« StartPrev12345678910NextEnd »
Page 1 of 171

Sondaj

Ce părere aveţi despre acest site ?
 

Cine este online

We have 206 guests online

Statistici Site

  • 3705 registered
  • 0 today
  • 0 this week
  • 463 this month
  • Last: GkadmirFlum
Ulti Clocks content

Reclama Dvs

Librarie Online. Zilnic ultimele carti noi, promotii si reduceri. Carti pentru fiecare cu livrare din stoc.

Site Gazduit De

armand-productions3

 


feed-image Feed Entries

Poemul din metrou